Druhá vlna koronaviru je už dávno tady a s ní spojená omezení či nouzový stav. Nabízíme vám tipy, které můžete dělat během lockdownu z pohodlí vlastní postele.
Noční můry rozhodně nesmíte brát na lehkou váhu. Přečtěte si, co špatné sny způsobuje, jaké se vyskytují nejčastěji a to, jak jim úspěšně předcházet.
V prvních měsících života spí často dítě s rodiči v ložnici. Dříve či později však nadejde čas, kdy by dítě mělo spát samo. Jak toho dosáhnout?
Skolióza a problémy se spánkem často kráčí ruku v ruce. Přečtěte si, jak dosáhnout lepšího a pohodlnějšího spánku i v případě vychýlené páteře.
Univerzální metoda uspávání dítěte bohužel neexistuje. Nabízíme vám proto pár jednoduchých tipů, kterými je možné spánku dítěte snadněji dosáhnout.
Všichni si jistě pamatujeme na dětství, kdy nás rodiče učili, že bychom si měli ráno ustlat. Možná to i my připomínáme denně svým dětem. Je to ale v pořádku?
Chrápání trápí muže, ženy, ale nevyhýbá se ani dětem. Pokud i vaše dítě chrápe, zbystřete. Může to napovídat něco o jeho zdravotních problémech.
Ložnice patří mezi nejdůležitější místnosti v domácnosti a pohodlí nám dokáže poskytnout pouze čistá místnost. Přečtěte si, jak si pomoci k vydatnému spánku!
Spánkové návyky přirozeně řídí východ a západ slunce. Co když potřebujeme v noci rozsvítit? Jaké noční osvětlení zvolit? Poradíme!
Přemýšleli jste už někdy nad tím, kterou polohu při spánku máte nejraději? Pokud je to poloha na břiše, nepotěším vás. Je totiž považována za nejhorší.
Během spánku může člověka rušit množství věcí. Některé dokážeme odstranit, jiné eliminovat. Věděli jste, že na spánek může mít vliv nebeské těleso - Měsíc?
Dopřejte si konečně kvalitní spánek bez chrápání. Co vlastně způsobuje tento nemilý zvuk, jak vzniká a jak se chrápání zbavit? Poradíme vám!